SADAKAT KART NEDİR?

09 Şubat 2021
Sadakat Kart Nedir?

Sadakat Kart Nasıl Kullanılır? Böylelikle kayıtlı olan müşterileriniz sipariş verdiği zaman, müşterilerin son siparişlerini ekranlarınızda görüntüleyebilirsiniz. Sadakat kartlarını kullanıp müşterilerinize Promosyon gibi küçük sürprizler sunabilirsiniz. Stoklarınızın durumlarına göre kampanyalar oluşturabilirsiniz. Ayrıca müşterileri takip edebilir ve müşterilerin sizleri tercih etme sıklıklarına göre maliyetler konusunda indirim yapabilirsiniz. Böylelikle müşteri memnuniyeti oluşturup, müşterilerin sizleri tercih etmesini sağlamış olursunuz.

Adisyon konusunda ise yanlış ve eksik olan hesaplamalarda yapılan hataların engellenmesine yardımcı olur. Kayıt altına alınan siparişlerden dolayı kaçak ve kayıp durumlarını önlersiniz. Stok maliyeti ve üretimi yönetimi konusunda işletmelerin üretimlerinden satışlarına kadar olan süreçte bütün iç akışı yönetmekle birlikte ön gördüğünüz stok durumlarıyla kıyaslama ve stok durumlarına göre sizlere bilgi aktarımı sağlamaktadır.

Sizlere Restoran Sistemleri konusunda birçok hizmet sağlayan ModPOS, stok yönetimi, kampanya yönetimi, paket servis, sadakat yönetimi, self servis, tezgâh satış, ön ödemeli satış, QR menü sipariş konularında hizmetler sunmaktadır.