RESTORAN OTOMASYON SİSTEMLERİNİN SİPARİŞ YÖNETİMİNE YARARLARI NELERDİR?

09 Şubat 2021
Restoran Otomasyon Sistemlerinin Sipariş Yönetimine Yararları Nelerdir?

Bu sistemler bütün gıda işletmelerinin yapılarına kolaylıkla uyum sağlar ve iş güncünden ve zamandan tasarruf sağlayıp kazancınızı artırmaktadır. Restoran otomasyon sistemleri siparişlerin yönetilmesi konusunda ihtiyaçların detaylı bir biçimde karşılanmasını sağlıyor.

Hizmet kalitesini arttıran ve sorunsuz bir biçimde siparişlerin oluşturulmasına ve yönetilmesine katkı sağlamaktadır. Ayrıca iş yükünü hafifletip kaliteli ve hızlı bir biçimde iş akışı sağlar. Şahıslara yönelik bireysel hataların ortadan kalkmasını sağlayıp, misafirlerin daha iyi ağırlanması konusunda çözüm sunmaktadır.

ModPOS Sistemlerinin İşletmelerinize Sunduğu Katkılar

Kolay kullanım sayesinde kullanıcı dostu olan ve gelişmiş ara yüzü tasarımı sayesinde ekrana dokunup basit bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Basit masa takibiyle işletmelerinizin kat planlarına göre masaların takibini kolay bir biçimde yapabilirsiniz. Ayrıca masa birleştirme ve değiştirme ya da masalardaki ürünlerin iptali gibi birçok işlemi hızlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Çağrı yönetimi sayesinde müşterilerin telefonlarıyla siparişlerini ve irtibat bilgilerini basit bir biçimde kaydedebilirsiniz.