PAKET SERVİS OTOMASYONU NEDİR? PAKET SERVİS YAZILIM FİYATLARI

09 Şubat 2021
Paket Servis Otomasyonu Nedir? Paket Servis Yazılım Fiyatları

Paket servis otomasyonu, paket servis siparişlerinin doğru ve eksiksiz bir biçimde kontrol altına alınmasını sağlamak adına geliştiren işlevsel raporlama sistemleridir. Sizlere bu yazıda Paket servis otomasyonu nedir? Paket servis yazılım fiyatları ne kadardır? Konularıyla alakalı bilgiler vereceğiz.

Paket Servis Otomasyonu Nedir?

Sistem üzerinde müşterilerin sipariş vermek adına telefonla araması üzerine müşteri adı, adres, telefon numaraları sistem üzerinde otomatik olarak görünür. Sipariş vermek için arayan müşterilerin bilgileri ekrana bir kez kaydedildiğinde aynı müşteri tekrar aradığında müşteri bilgileri sistemde otomatik olarak görünür.

Müşteriden siparişlerin alınması, sipariş detayları, sipariş saati, ödeme biçimi ve müşterilere ait özel açıklamaların yazılı olduğu çıktılar, yazıcıdan çıkar. Müşterilerin önceki siparişlerden kalan bakiyeler sistemde görünür. Bu sistem sayesinde müşterilerin sipariş bilgileri ve işletmeyi ne sıklıkla tercih ettiği ve verdiği sipariş detayları, yaptığı ödemeler sistemde kayıt altında tutulur. Böylelikle müşterilerinizin sizleri ne kadar tercih ettiğiyle alakalı bir sınıflandırma sistemi kurabilirsiniz. Bu sistemlere paket servis otomasyonu denir. MODPOS paket servisi otomasyon sistemleri tüm CALLER ID cihazlarla Entegrasyonu sorunu yaşamadan çalışmaktadır.

1. Bu sistemler sayesinde müşteri memnuniyetini hat safhaya çıkarırsınız. Düzenli olarak adres ve teslimat bilgisi istemenize gerek yoktur.

2. Yanlışlıkla verilen yemek siparişlerini engelleyebilirsiniz.

3. Motor kuryeleriniz ve müşterileriniz arasında herhangi bir kargaşa yaşamadan rahatlıkla işleri yürütebilirsiniz.

4. Müşterilerin sonraki siparişleri rahatlıkla verebilmesi için tek seferlik siparişinde direk sisteme kaydedilir ve artık müşterilerden adres ve telefon bilgilerini istemek durumunda kalmadan işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.

5. Motor kuryelerinizin performans durumunu belirleyebilir ve onların ne kadar hızlı sipariş teslimi yaptığını görebilirsiniz. Ayrıca kurye personellerinin performansını bu uygulamalar sayesinde arttırabilirsiniz.

6. Müşterilerin verdikleri siparişler esnasında özel isteklerini görmemezlik durumu yaşamadan siparişleri eksiksiz bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Bu durum müşteri memnuniyetini arttıracaktır.

7. Müşterilerinizin kayıt bilgilerine göre özel kampanyalar hazırlayıp, müşterilerinize küçük jestler yapabilirsiniz. Ayrıca bu kampanyalar kapsamında müşterilerinize Toplu SMS’ler gönderip kampanyalardan yararlanmalarını sağlayabilirsiniz. Bu kampanyalar sayesinde müşterilerinizin sürekli aklında kalacaksınız ve müşterilerin sizleri daha fazla tercih etmesini sağlamış olacaksınız.

8. Yemek sepeti ve getir Entegrasyonuyla birlikte iki farklı işlem yapmaktan kurtulur ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Paket Servis Yazılım Fiyatları Ne Kadar?

Paket servis yazılımı konusunda birçok POS firması hizmet vermektedir. Bu hizmetleri Profesyonel olarak sunan MODPOS uzun yıllardır, gıda, yeme içme ve konuk ağırlama sektörleri için yüksek teknolojiyle üretilmiş dijital cihazlar üretmekte ve yüksek donanımlı yazılımları sizlere sunmaktadır. Yemek sepeti Entegrasyonu, Getir Entegrasyonu, Banabi Entegrasyonu gibi çalışmalar ile oldukça kapsamlı Restoran POS sistemleri konusunda ciddi bir hizmet anlayışı benimsemiştir. Bugünün şartlarında paket servisi yazılımı fiyatları ile alakalı birçok firmanın uyguladığı fiyat politikası farklıdır.

MODPOS sizlere bu çalışmalar ile alakalı bir fiyat sunmadan önce sizlerin beklentilerini ve programda nelerin olması gerektiği konusunda sizlerle bir toplantı gerçekleştirir. Bu yazılımlar ciddi bir çalışma ve iyi bir Entegrasyon süreci gerektirdiği için beklentilerinize ve istediğiniz paket servis yazılımlarına göre fiyatlar değişim göstermektedir. Bu sebeple standart bir fiyat söz konusu değildir. MODPOS yeme içme ve konuk ağırlama sektöründeki işletmelere, özel yazılım sistemleri geliştirip bu alanda sektöründe yeniliği ve teknolojiyi benimseyen bir yapıya sahiptir.

Paket Servis Otomasyonu Yararları Nelerdir?

Paket servis otomasyonları, müşterileriniz ile iyi bir bağ kurmanız açısından oldukça kaliteli sistemlerdir. Müşterilerinizin istediği siparişleri daha pratik bir şekilde vermesine ve sizlerin bu siparişleri daha hızlı ve verimli bir şekilde müşterilerinize ulaşmak için iyi bir köprü vazifesi gören uygulamalardır. Müşterilerinizin ilk siparişlerinde, adisyon programlarının özelliklerinden ötürü bilgileri kaydedilir ve müşterilerinizin sonraki siparişlerinde bilgilerini isteme ya da kaydetme durumlarıyla karşılaşmazsınız. Böylelikle müşterilerinize ve sizlere zaman kaybettirmeden siparişlerin erkenden teslim edilmesi sağlanır.

Paket servis otomasyonları günümüzde misafir ağırlayan bütün işletmelerde tercih edilir. Lokanta, restoran, pastane gibi yerlerde kullanımı yaygın olan ve siparişlerin kolay alınması konusunda yardımcı olan profesyonel tasarlanmış programlardır. Paket servis programlarında günlük yapılan sipariş dokümanlar ve satış analizleri kolaylıkla yapılır. Ayrıca müşterileriniz için eklemek istediğiniz notların kolayca ekleyip, sistem üzerinden istediğiniz bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Paket Servis Programları Nasıl Çalışır?

Bu programların kullanımı oldukça basittir. Kurulacak olan bu sistemler sayesinde müşteri bilgilerine kolayca erişebilirsiniz. Eklemek istediğiniz notları basitçe ekleyebilirsiniz. Paket servis programları günümüzde oldukça fazla yaygın hale gelen ve yeme içme sektörlerindeki bütün işletmelerin yaygın bir şekilde kullandığı programlar haline gelmiştir. Bu sistemlerde siparişler artık kolay verilebilir, müşterilerinizin zamandan tasarruf etmeleri sağlanır. İnsanların internet üzerinden tek tıkla sipariş vermesiyle birçok restoran artık bu sistemlere geçiş yaptı ve adisyon dönemi tarih oldu.

Profesyonel paket servisi programları sayesinde binlerce müşteriye paket servis hizmetlerini sunabilirsiniz. Özellikle sadece paket servis hizmeti veren Pizza restoranlarının en çok tercih ettiği programlardır. Özgün yapıya sahiptir ve CALLER ID çözümleri sayesinde bütün cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Ayrıca bu uygulamalar yemek sepeti, getir ve banabi Entegrasyonuna uyumludur. Entegrasyon servisleri sayesinde birçok markayla yaptığınız anlaşmadan gelen paket servis müşteri siparişlerini bu sistemler üzerinden kolaylıkla yürütebilir ve siparişleri kontrol altında tutabilirsiniz.

İşletmenizi Kontrol Altında Tutmanızı Sağlayıp Yönetimi Kolaylaştırın!

Online sipariş süreçlerinde, işletmenizin kendi internet sitesi üzerinden mobil uygulamalar ile Online paket servis siparişlerini alıp müşterilerinize hızlı bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Mutfak üretimi, muhasebe ve stok takibi gibi konuları kontrol altında tutmanızı sağlar. Ayrıca program ile uyumlu çalışabilen üretim, cari, stok, hesap, personel takibi, kasa kontrolünü elinizde tutarak profesyonel duruşunuzu ortaya koyun. Birçok özelliği içerisinde barındıran bu sistemler uzaktan kurye izleme sistemleri sayesinde motor kuryelerin kusursuz bir şekilde sipariş dağıtımı yapmasını sağlayıp, kurye personellerinizin profesyonel bir şekilde çalışmasını sağlayıp, performanslarını ölçebilirsiniz.

Kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde uzun süreli ekrana bakma durumlarında sizleri rahatsız etmez ve uzun süre ekrana bakan çalışanlarınızın gözlerini yormayacak bir tasarıma sahiptir. Ayrıca bu sistemler üzerinden konum kaydedebilir, ileri tarihe dayalı sipariş kaydı oluşturabilir, çizelge ve güzergâh atama durumlarını belirleyebilir, sipariş kopyalama işlemleri, eklentiler gibi birçok işinizi kolaylaştıran özellikleri içinde barındıran bu sistemler sayesinde müşteri memnuniyeti ve operasyon süreçleriniz konusunda zamanda büyük bir tasarruf sağlayacaksınız.

Dokunmatik kullanımı sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde servis kaydı oluşturup müşterilerinize siparişleri anlık olarak gönderebilirsiniz. Gerçek zamanlı stok takibi yaparak stoklarınızın seviyesini kontrol altında tutup üretiminizi kolay bir şekilde oluşturursunuz. Gelişmiş raporlar ve analiz işlemleri sayesinde işletmenin günlük olarak yaptığı tüm işlemler hakkında detaylı bir rapor alabilir ve işletmenizin gerçek satış rakamlarını en ince detayına kadar görebilirsiniz.

Zaman ayarlı Promosyonlar yaparak müşterilerinize belirli zamanlarda sürpriz indirimler ve küçük hediyeler sunabilirsiniz. Bu Promosyonları kaydedip belirli dönemlerde kullanabilirsiniz. Bu Hizmetleri sizlere kaliteli bir şekilde sunan MODPOS paket servis otomasyonu sistemlerini tercih ederek işletmelerinizin kalitesini ve satışlarını arttırabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.